Jonas Fredén olja

Jonas Fredén olja
Jonas Fredén olja
Jonas Fredén olja
Jonas Fredén olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDÉN, Jonas (född 1959): "Utflykt i det gröna", signerad Jonas Fredén 1981, olja på pannå, ca 45x53

249308

2014-05-28