Patrik Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSVÄRD, Patrik (1886-1971): Sydländsk by, signerad och daterad P. Reutersvärd 1917, olja på duk, 58x71 cm

249341

2014-05-28