Lucio Fontana etsning

Lucio Fontana etsning
Lucio Fontana etsning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FONTANA, Lucio (1899-1968): Fanny Hill, etsning med perforering, 1968, signerad och numrerad L. Fontana 28/100, 21x14,5 cm
A tergo etikettmärkt: Galerie Pierre

249344

2014-05-28