Byrå i empirestil

Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, empirestil, mahognyfanér, intarsia med fåglar, nyckelskyltar av mässing, höjd 79, 76x49, nyckel finns i utlämningen

skador, fanérlagningar

249346

2014-05-28