Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, empirestil, mahognyfanér, intarsia med fåglar, nyckelskyltar av mässing, höjd 79, 76x49, nyckel finns i utlämningen
skador, fanérlagningar
249346
2014-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här