Prediger oljemålning

Prediger oljemålning
Prediger oljemålning
Prediger oljemålning
Prediger oljemålning
Prediger oljemålning
Prediger oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PREDIGER Hermann (1886-1970 Tyskland):tillskriven, Marinmotiv, signerad Prediger, olja på duk, 63x84 cm

249350

2014-05-28