Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-05-28
249361
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, Gårdsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, 25x29 cm
Lagning