Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, Gårdsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, 25x29 cm

Lagning

249361

2014-05-28