William Fleetwood oljemålning

William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

FLEETWOOD, William (1916-1993): Landskap, signerad och daterad Fleetwood -51, olja på pannå, 33x46 cm

249370

2014-05-28