Brickbord 1700-tal Rörstrand
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BRICKBORD, 1700-tal, bricka i fajans märkt Rörstrand S, blåvit dekor av blommor, senare underrede med målad dekor i rokokostil, höjd 75, 88x58 cm
Bricka med omfattande lagningar, slitage
249400
2014-05-28