Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MINIATYRMÖBEL, 1800-tal, byrå, 3-lådig, faner i bl a mahogny, intarsia, dekor av bl a kompassros, dragknoppar i mässing, höjd ca 21,5, 21,5x11 cm
Slitage, mindre skador, lös topp
249412
2014-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här