Miniatyrmöbel

Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel
Miniatyrmöbel

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MINIATYRMÖBEL, 1800-tal, byrå, 3-lådig, faner i bl a mahogny, intarsia, dekor av bl a kompassros, dragknoppar i mässing, höjd ca 21,5, 21,5x11 cm

Slitage, mindre skador, lös topp

249412

2014-05-27