Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939):Fäbod, signerad A Genberg, olja på duk, 56x74

Lagning i duken

249451

2014-05-28