Anton Genberg motiv från Snasen Jämtland

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939):Motiv från Snasen (Handöl) Jämtland, signerad A Genberg daterad 1935, olja på pannå, 49x68

249452

2014-05-28