August Berg oljemålning

August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERG, August (1885-1924): Fjällandskap, signerad och daterad -07, olja på duk, 60x110

249459

2014-05-28