Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRBO, Karl (1890-1958): "Halmstacken", signerad och daterad Örbo -33, olja på pannå, 27x35

249465

2014-05-28