Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRBO, Karl (1890-1958): "Halmstacken", signerad och daterad Örbo -33, olja på pannå, 27x35
249465
2014-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här