Louis Bastin oljemålning

Louis Bastin oljemålning
Louis Bastin oljemålning
Louis Bastin oljemålning
Louis Bastin oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BASTIN, Louis (1912-1979): Parisscen, signerad L.Bastin, olja på pannå, 20x33

249470

2014-05-28