Prakturna Rörstrand

Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand
Prakturna Rörstrand

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRAKTURNA, majolika, Rörstrand, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor i relief, höjd 44 cm

Smärre lagning vid foten

249473

2014-05-28