Wilhelm Wik blandteknik

Wilhelm Wik blandteknik
Wilhelm Wik blandteknik
Wilhelm Wik blandteknik
Wilhelm Wik blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad och daterad Wilhelm Wik 1966, blandteknik, 24.5x32.5

249501

2014-05-28