Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
TAKARMATUR, jugend, 1900-talets början, mässing i dekor av bl a blommor, grön glaskupa med vågig kant upptill och med dekor av blommor, höjd ca 80, diameter 35 cm
Slitage, ej funktionstestad
249544
2014-05-29