Taklampa jugend med grönt glas

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

TAKARMATUR, jugend, 1900-talets början, mässing i dekor av bl a blommor, grön glaskupa med vågig kant upptill och med dekor av blommor, höjd ca 80, diameter 35 cm

Slitage, ej funktionstestad

249544

2014-05-29