Olle Bonnier blandteknik
2014-05-31
249546
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1825): Rymdserie, signerade och daterade O Bonnier -86, blandteknik på papper, 27x19, 18x25 samt 26x19 cm, 3 st samramade blad