Claude Flavet målning

Claude Flavet målning
Claude Flavet målning
Claude Flavet målning
Claude Flavet målning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLAVET, Claude (samtida): "Atome I", osignerad, olja på duk, ca 119x180 cm

Skador, märken

249547

2014-05-31