Kungörelser m.m. bl.a. från 1709
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGÖRELSER M.M., ettbladstryck och kungörelser, ett flertal under Karl XII:s regeringsperiod daterade 1709, varierande format, huvudsakligen ca 41x32,5 cm.
Varierande skick och skador.
249555
2014-06-10