Kungörelser m.m. bl.a. från 1709

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGÖRELSER M.M., ettbladstryck och kungörelser, ett flertal under Karl XII:s regeringsperiod daterade 1709, varierande format, huvudsakligen ca 41x32,5 cm.

Varierande skick och skador.

249555

2014-06-10