Karmstol 1800-tal

Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, bellmansrygg, bemålad med bronserad dekor, sitthöjd 46 cm

Zustandsbeschreibung

249557

2014-05-29