Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGÖRELSER, FÖRORDNINGAR M.M., samling kungörelser, förordningar och tabeller, 1600-tal -1800-tal, varierande format. Vissa dubbletter.
Varierande skick, skador och defekter.
249561
2014-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här