Kungörelser, förordningar m.m.

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGÖRELSER, FÖRORDNINGAR M.M., samling kungörelser, förordningar och tabeller, 1600-tal -1800-tal, varierande format. Vissa dubbletter.

Varierande skick, skador och defekter.

249561

2014-06-10