Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis quinze-stil, med metallbeslag, höjd 106, 66x34 cm, nyckel finns
Bruksslitage
249565
2014-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här