Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, bemålad, höjd 57,5 cm

Skador och lagningar, spegelglaset med skadad foliering.

249573

2014-05-29