Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIKPREDIKNINGAR M.M., samling gravskrifter, begravningstal, underrättelser m.m., huvudsakligen 1700- och 1800-tal, varierande format.
Varierande skick, skador och defekter.
249589
2014-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här