Fågelbur

Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅGELBUR, 1900-tal, i form av hus med kupoler, lackat trä och metall, höjd ca 66, 49x23 cm

Slitage

249592

2014-05-29