Porträtt av Bellman
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1900-talets början): Bellman, kopia efter Sergel, olja på papper, 26x21 cm
Proveniens: Enl etikett a tergo gåva av Bellmansångaren Sven Scholander 5/1 1915
Skador
249599
2014-05-29