Porträtt av Bellman

Porträtt av Bellman
Porträtt av Bellman
Porträtt av Bellman
Porträtt av Bellman

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1900-talets början): Bellman, kopia efter Sergel, olja på papper, 26x21 cm
Proveniens: Enl etikett a tergo gåva av Bellmansångaren Sven Scholander 5/1 1915

Skador

249599

2014-05-29