Lampbord idegran
2014-05-29
249605
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPBORD, 1900-tal, England, idegran, 2 lådor, höjd 66, 49x51 cm
Bruksslitage