Stolar i rysk empire

Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire
Stolar i rysk empire

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, empire, Ryssland, mahogny, dekorlister och ornament i mässing, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, lagningar

249608

2014-05-29