Bordspendyl märkt B Leja
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-tal, emaljtavla med romerska siffor märkt B Leja Stockholm, med figurin, sten och metall, höjd 32 cm, nyckel och pendel finns
Urtavlan med slitage och skada, dekorelement något löst,
249617
2014-05-29