Bordspendyl märkt B Leja

Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja
Bordspendyl märkt B Leja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, emaljtavla med romerska siffor märkt B Leja Stockholm, med figurin, sten och metall, höjd 32 cm, nyckel och pendel finns

Urtavlan med slitage och skada, dekorelement något löst,

249617

2014-05-29