Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGÖRELSER, placater, förordningar, instructioner, huvudsakligen 1700-tal, varierande format. Vissa dubbletter.
Varierande skick och skador.
249622
2014-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här