Kungörelser, placater, förordningar 1700-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGÖRELSER, placater, förordningar, instructioner, huvudsakligen 1700-tal, varierande format. Vissa dubbletter.

Varierande skick och skador.

249622

2014-06-10