Alfred Pirkhert oljemålning

Alfred Pirkhert oljemålning
Alfred Pirkhert oljemålning
Alfred Pirkhert oljemålning
Alfred Pirkhert oljemålning
Alfred Pirkhert oljemålning
Alfred Pirkhert oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRKHERT, Alfred (1887-1971): "Der ...bock", signerad Alfred Pirkhert, olja på pannå, ca 20x26 cm

249642

2014-05-29