Barnsäng
2014-05-29
249647
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARNSÄNG, 1900-talets första hälft, utdragbar, bemålad, höjd 63, 56x 88-158 cm
Senarebemålad, smärre slitage