Biblioteksbord i barockstil

Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil
Biblioteksbord i barockstil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, barockstil, ek, höjd 77, 165x80 cm

Sprickor, slitage, lagningar

249650

2014-05-29