Monogramisten P.S oljemålning

Monogramisten P.S oljemålning
Monogramisten P.S oljemålning
Monogramisten P.S oljemålning
Monogramisten P.S oljemålning
Monogramisten P.S oljemålning
Monogramisten P.S oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONOGRAMISTEN, P.S (1800-tal): Porträtt av Fru Maria Tempelman, signerad och daterad P.S 1859, olja på duk, 32x27,5 cm

Krackeleringar

249673

2014-05-29