Henry de Waroquier etsning

Henry de Waroquier etsning
Henry de Waroquier etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DE WAROQUIER, Henry (1881-1970): "Saint Simeon, Venedig", signerad och numrerad 16/25, etsning, ca 21x27 cm

249677

2014-06-01