Vitrinskåp sheratonstil

Vitrinskåp sheratonstil
Vitrinskåp sheratonstil
Vitrinskåp sheratonstil
Vitrinskåp sheratonstil
Vitrinskåp sheratonstil
Vitrinskåp sheratonstil
Vitrinskåp sheratonstil
Vitrinskåp sheratonstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, England, sheratonstil, fanér i mahogny, intarsia, inredning med hyllor, hyllplan av glas, höjd ca 183, 37x129 cm, nyckel finns

Hyllplan med nagg och skada/större spricka

249679

2014-05-29