Vitrinskåp sheratonstil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, England, sheratonstil, fanér i mahogny, intarsia, inredning med hyllor, hyllplan av glas, höjd ca 183, 37x129 cm, nyckel finns
Hyllplan med nagg och skada/större spricka
249679
2014-05-29