Oljemålning av blomsterstilleben
2014-05-29
249693
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben av rosor i rosa, olja på duk, monogramsignerad och daterad M.W.B 1926, 63x36 cm
Krackeleringar, färgbortfall, fläck, hål i duk