Oljemålning av blomsterstilleben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben av rosor i gult, olja på duk, monogramsignerad och daterad M.H.B 1930, 63x36 cm

Fläck, krackeleringar

249695

2014-05-29