Ljusstakar art deco

Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, glas, art déco, 1900-talets första hälft, svartfärgad glasmassa, kulformat liv på rund fot, höjd 12 cm

Slitage

249723

2014-05-29