Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIENERBRONS, hund, kallmålad förgylld brons, firmamärkt samt Austria, höjd ca 5 cm
Mindre färgnagg
249726
2014-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här