Fat WMF jugend

Fat WMF jugend
Fat WMF jugend
Fat WMF jugend
Fat WMF jugend
Fat WMF jugend
Fat WMF jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

FAT, 1900-talets början, jugend, WMF, Württembergiche Metallwaren Fabrik, oxiderad vitmetall, mdellnummermärkt 252, längd ca 29 cm

Slitage

249733

2014-05-29