Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
FAT, 1900-talets början, jugend, WMF, Württembergiche Metallwaren Fabrik, oxiderad vitmetall, mdellnummermärkt 252, längd ca 29 cm
Slitage
249733
2014-05-29