Statyett

Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATYETT, 18/1900-tal, ängel sittandes på månskära lagandes ett hjärta, förgylld vitmetall, sockel av sten, höjd inklusive sockel ca 24 cm

Förgyllning med slitage, sockel med nagg

249737

2014-05-29