Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVPRESS, möjligen Ryssland, liggande björnunge, förgylld brons, sockel av sten, längd ca 14 cm

Sockel med slitage/nagg

249738

2014-05-29