Glasljusstakar Ann Wåhlström för Kosta

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, glas, Ann Wåhlström för Kosta Boda, signerade Kosta Boda 17- Wåhlström modell 7060121, höjd ca 19 cm

Bruksslitage

249742

2014-05-29