Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i emaljfärgar av fåglar, höjd 45 cm
Glasyrslitage, botten med hårspricka
249749
2014-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här