Lage Lindell serigrafi
2014-05-30
249761
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell, 137/140, färgserigrafi, 22x25 cm