Porslinsfigurin art deco Rosenthal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, porslin, art déco, 1920-/ 30-tal, Rosenthal, Tyskland, flicka med rådjur, stämpelmärkt Rosenthal, höjd ca 30 cm

Lagning på höger pekfinger

249764

2014-05-30